Новини

Круглий стіл на тему “Запровадження ефективних моделей надання медичної допомоги хворим на туберкульоз та уразливим до інфікування ТБ групам на Сумщині: перспективи та перешкоди”.
30.авг.19 09:18

27.08.2019 року у Сумах відбувся круглий стіл на тему “Запровадження ефективних моделей надання медичної допомоги хворим на туберкульоз та уразливим до інфікування ТБ групам на Сумщині: перспективи та перешкоди”.

Детальнiше
Хід реалізації проекту Центру громадського здоров’я обговорили на засіданні обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДУ
02.янв.19 16:17

Цього року вперше в Україні ДУ Сумський обласний центр громадського здоров’я в рамках реалізації проекту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні закупив через систему Prozorro соціальні послуги супроводу хворих на туберкульоз, які перебувають на амбулаторній фазі лікування.

Детальнiше
В більшості випадків інфікування ВІЛ на Сумщині відбувається статевим шляхом
02.янв.19 22:29

Як повідомив головний лікар обласного комунального закладу охорони здоров’я «Сумський обласний центр профілактики і боротьби зі СНІДом Володимир Бутенко під час засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції /СНІДу, на сьогодні головним шляхом передачі ВІЛ-інфекції є статеві відносини.

Детальнiше
Які щеплення слід зробити дітям до 1 вересня
07.авг.19 11:34

Уже за місяць діти підуть до школи. Зараз у батьків майбутніх учнів точно чимало клопіт — від вибору рюкзака до щоденника. Але серед цих справ варто не забути також відвідати з дитиною сімейного лікаря та перевірити наявність обов’язкових щеплень, передбачених Календарем.

Детальнiше
Громадська конференція та виставка засобів контролю цукрового діабету відбулася в Сумах
03.янв.19 12:22

24 листопада в Сумах відбулася Громадська конференція та виставка засобів контролю цукрового діабет, організована та проведена Діабетичним товариством Сумщини на гpомaдських, волонтерських засадах за підтримки Управління охорони здоров’я Сумської ОДА та спеціалістів КЗ «Сумська обласна клінічна лікарня». 

Детальнiше
На Сумщині значна частина хворих на ВІЛ відмовляється від лікування через страх розголосу
03.янв.19 12:33

3 грудня у Сумському обласному центрі профілактики і боротьби зі СНІДом відбувся брифінгу «1 Грудня – Всесвітній день солідарності з ВІЛ-позитивними людьми. Соціально небезпечні інфекції як складова громадського здоров’я»

Детальнiше
Триває Світовий тиждень грудного вигодовування
07.авг.19 07:38

Як часто ви чули, що жінка, яка годує, має дотримуватися спеціальної суворої дієти? Насправді, харчування мами має бути різноманітним і повноцінним. Мама, що годує, має споживати свіжі овочі, фрукти, ягоди, м’ясо та рибу. Уникайте лише тих продуктів, які викликають реакції у когось із членів родини.

Детальнiше